Strona główna

O nas

Aktualności

Konkurs stypendialny

FAQ

Kontakt

Konkurs stypendialny organizowany przez Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego

Nowe kanały Polish Scholarship Scheme


Aleksandra Calicka

Downside School '17-'19

21 listopada 2022

21 listopada 2022

W ostatnim czasie program stypendialny do szkół prywatnych Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata przeszedł niesamowitą transformację. Od nowej nazwy, przez nową tożsamość marki, aż po nowe strony na kanałach społecznościowych. Już dzisiaj można znaleźć nas w mediach społecznościowych pod nazwą Polish Scholarship Scheme. Informacje o tym, jak zdobyć stypendium i jakie trzeba spełniać kryteria, znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz na poniższych kanałach.

Instagram

Nasze konto na Instagramie zmieniło nazwę z @tszs_plna @stypendia_pss. To właśnie tam niezmiennie możecie oglądać relacje naszych stypendystów ze szkół partnerskich. Wszystkie relacje są zapisane na naszym profilu. Mamy dla Was przygotowaną całą masę materiałów, których nie chcecie przegapić, więc upewnijcie się, że nas tam obserwujecie. Zaobserwuj nas tutaj.

Facebook

Na Facebook’u utworzyliśmy całkiem nową stronę, niezależną od strony Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata. To tam poinformowaliśmy Was o naszym rebrandingu, ponieważ na tym kanale publikujemy wszystkie aktualności związane z konkursem. Zaobserwuj nas tutaj.

LinkedIn

Czy wiedzieliście, że jesteśmy też na LinkedInie? Nasz nowy profil – Polish Scholarship Scheme – prowadzony będzie w języku angielskim. Nie możemy się doczekać aż będziemy mogli się podzielić tam z Wami historiami naszych absolwentów, ciekawostkami z historii programu i aktualnościami z najnowszej edycji konkursowej. Zaobserwuj nas tutaj.

YouTube

Na YouTube’ie znajdziecie nas na kanale Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata. Ten kanał dzielimy z naszym siostrzanym programem stypendialnym do szkół UWC. Subskrybujcie nasz kanał, żeby dowiedzieć się więcej o procesie rekrutacyjnym! Subskrybuj tutaj.

Możemy Wam zdradzić, że mamy jeszcze kilka asów w rękawie. Dlatego, aby nie przegapić niespodzianek, które dla Was szykujemy, obserwujcie nas na naszych mediach społecznościowych!

Polski

English

Polityka prywatności

Portal stypendysty