Strona główna

O nas

Aktualności

Konkurs stypendialny

FAQ

Kontakt

Konkurs stypendialny organizowany przez Towarzystwo Szkół Zjednoczonego Świata im. prof. Pawła Czartoryskiego

Spotkanie świąteczne 2022 i warsztaty dla pierwszorocznych


Michał Poprawski

Leweston School '22-'24

28 grudnia 2022

28 grudnia 2022

Jak co roku w okresie przedświątecznym, 17 grudnia sala lustrzana Pałacu Staszica w Warszawie gościła, bardzo licznie ściągniętych domowym zapachem barszczu i ciepłem rodzinnego domu, członków Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata.

Poprzedzony krótkim, lecz ciepłym i serdecznym wprowadzeniem podsumowującym owocne prace ostatniego roku, wieczór był szansą na nadrobienie zaległości z wydarzeń ostatnich miesięcy, odnowienie starych, jak i nawiązanie nowych kontaktów. Nie obyło się również bez pamiątkowych zdjęć ze szkół, do których już niedługo dołączy kolejny rocznik stypendystów zakończonej już rekrutacji do szkół UWC, jak i trwającego właśnie - pod oficjalną już nazwą "Polish Scholarship Scheme" - konkursu do szkół prywatnych. Mimo że bardzo krótkie, z całą pewnością spotkanie było dla każdego wyjątkową okazją do spędzenia wspólnego wieczoru, refleksji nad upływającym rokiem i podzielenia się planami na ten kolejny.

Warto również wspomnieć, że mimo iż dla większości skończyło się ono w sobotni wieczór, aktualni stypendyści mieli szansę na spotkanie się również w niedzielę dnia kolejnego, biorąc udział w warsztatach dotyczących nadchodzącej już z początkiem kolejnego roku szkolnego aplikacji na studia. Z całą pewnością był to czas bardzo wartościowy. Mamy nadzieję, że dzięki temu stypendyści przejdą przez ten proces z większym spokojem.

Zdjęcia z wydarzenia można znaleźć na tutaj:

Polski

English

Polityka prywatności

Portal stypendysty