Podsumowanie II etapu kwalifikacji o stypendia PSS

21 lutego 2023

W weekend 18 i 19 lutego 2023r. komisja konkursowa miała okazję poznać lepiej aż 64 półfinalistów podczas rozmów kwalifikacyjnych. W tym samym czasie grupa naszych stypendystów i absolwentów prowadziła gry i zabawy, które, mamy nadzieję, że były okazją do integracji i ciekawych spotkań. Wszystkim dziękujemy za obecność i mamy nadzieję, że miło spędziliście czas! A z finalistami widzimy się już 1 i 2 kwietnia!

Weekend był też świetną okazją do spotkania się z absolwentami Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata! Jak zwykle miło spędziliśmy czas, wspominając lata w szkole i rozmawiając z obecnymi stypendystami. Następną okazją do spotkania będzie oczywiście finał kwalifikacji PSS. Do zobaczenia!