Kolacja fundraisingowa z udziałem dyrektorów szkół partnerskich

1 kwietnia 2023

W sobotę 1 kwietnia 2023 r. miała miejsce fundraisingowa kolacja z udziałem dyrektorów szkół partnerskich PSS. Mieliśmy przyjemność gościć w Warszawie Damiana King’a z Chigwell School, Camerona Pyke’a z Dulwich College, Gordona Pearce’a z Worth School oraz Mike’a Randalla z Downside School, którzy przybyli na III etap naszego konkursu odbywający się w ten sam weekend.

Wszystkim, którzy byli obecni na kolacji, serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że bawili się wspaniale. Świetnie było zobaczyć tyle rozmów, energii i uśmiechów w jednym pokoju.

Dziękujemy również za wsparcie naszej zrzutki, ponieważ udało się nam zebrać ponad 7 tysięcy złotych. Zrzutka jest wciąż otwarta, więc dalej zachęcamy do wsparcia tegorocznych opłat wizowych i wyjazdu na reunion najmłodszych i najbardziej potrzebujących stypendystów.

Zdjęcia z wydarzenia dostępne są tutaj: MYALBUM.